Partnerzy

PLANUJ WAKACJE Z NAJLEPSZYMI !

 

Dbając o komfort oraz jakość obsługi Naszych klientów współpracujemy jedynie z najlepszymi i sprawdzonymi organizatorami turystyki. Dlatego  wybierając dla Was wakacje letnie, zarówno te typowo wypoczynkowe, jaki i te podczas których chcecie odkryć nowe miejsca   i poznać lokalną kulturę, współpracujemy głównie z:

 

Planując dalsze, nieco bardziej egzotyczne podróże zaproponujemy Wam ofertę wyselekcjonowanych organizatorów, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie, co powoduje, że klienci zawsze wracają zadowoleni i już po powrocie planują kolejne wyjazdy:

 

 

W ofercie posiadamy również bogatą ofertę wyjazdów zimowych (narty, snowboard). Oprócz ofert największych organizatorów takich jak Itaka, Neckermann, czy Rainbow znajdziecie u nas wyjazdy organizatorów, którzy specjalizują się w wyjazdach narciarskich i robią to z ogromna pasją i zaangażowaniem:

 

Myśląc o wakacjach nie zapominamy również o najmłodszych. Doskonale wiemy jak ważne dla rodzica jest bezpieczeństwo dziecka podczas wyjazdu krajowego czy też zagranicznego. Przy planowaniu kolonii i obozów młodzieżowych (letnich i zimowych) wybieramy oferty tych organizatorów, którzy mają w organizacji tego typu wyjazdów największe doświadczenie, sprawdzoną kadrę pedagogiczną oraz duży wachlarz atrakcji dla dzieci podczas wypoczynku:

 

 

Na naszej stronie nie zamieściliśmy wszystkich partnerów, z którymi współpracujemy, gdyż jest ich zbyt wielu.

Natomiast najważniejszy jest dla nas dobór organizatorów i ich ofert,

tak by nasi Klienci zawsze wracali z urlopu zadowoleni.