JAK REZERWOWAĆ?

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bardzo proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

 

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wyszukiwarki ofert on-line i samodzielnej rezerwacji przez Internet. Jest to prosty i szybki sposób na rezerwację wakacji bez wychodzenia z domu.

 

Jak wyszukać ofertę?

 

  • Za pomocą wyszukiwarki umieszczonej na stronie należy określić parametry wyjazdu, jaki nas interesuje (cel podróży, termin, rodzaj zakwaterowania, rodzaj wyżywienia, liczba osób itd.), a następnie wybrać najbardziej odpowiednią ofertę, klikając przycisk "dalej".
  • Przedstawiona zostanie lista ofert spełniających wpisane kryteria. Po wybraniu interesującej nas oferty pojawi się opis hotelu (wraz ze zdjęciami), opis lokalizacji, wykres cenowy oraz dostępne terminy wraz z ceną.
  • Kolejnym krokiem jest wybranie jednego z dostępnych terminów – w tym kroku przedstawione zostaną wszystkie informacje dotyczące wybranej oferty (termin, hotel, przelot, rodzaj pokoju, liczba osób, cena całkowita wyjazdu dla wszystkich uczestników).

 

Prosimy zwrócić uwagę, czy posiadają Państwo ważny dokument tożsamości: paszport lub dowód osobisty, w zależności od celu wyjazdu. Termin ważności w niektórych przypadkach musi wynosić co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu (szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi konsultanci)

 

 

Jak zamówić wybraną ofertę?

Dla Państwa wygody, istnieją dwie możliwości rezerwacji wybranej oferty.

Mogą Państwo od razu rezerwować wybraną przez siebie ofertę i przejść do płatności – w tym przypadku należy postępować wedle kroków wskazanych w oknie rezerwacji oraz płatności.

 

Można również wysłać zgłoszenie do naszego konsultanta, który potwierdzi dostępność miejsc oraz koszt wyjazdu, w miarę możliwości dokona również rezerwacji wstępnej. Drogą e-mailową otrzymają Państwo wszystkie dokumenty potrzebne do podpisania umowy (warunki uczestnictwa oraz umowę – zgłoszenie udziału w imprezie turystycznej). Po zapoznaniu się z dokumentami należy je czytelnie podpisać oraz przesłać wraz z potwierdzeniem zapłaty/przelewu na adres biuro@readytogo.pl

 

W chwili rezerwacji należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa danego organizatora (dostępne na stronie w procesie rezerwacji) oraz uzupełnić formularz z danymi niezbędnymi do zawarcia umowy (imię i nazwisko, data urodzenia, adres, telefon). Gwarantujemy ochronę Państwa danych osobowych – przekazywane są one wyłącznie organizatorowi wyjazdu.

 

 

Jak wygląda potwierdzenie rezerwacji?

 

 

Gdy tylko otrzymamy podpisaną przez Państwa umowę oraz potwierdzenie wpłaty potwierdzamy Państwa rezerwację. Przekażemy także informacje dotyczące sposobu dostarczenia do Państwa dokumentów podróży (do odbioru w naszym biurze, wysyłka do domu. Dzień przed Państwa wyjazdem kontaktujemy się, by potwierdzić godziny wylotu (prosimy także o samodzielne sprawdzanie ewentualnych zmian godzin rozpoczęcia podróży na stronie organizatora)

 

Podczas całego procesu wyszukiwania i rezerwacji ofert służymy fachową pomocą pod numerem telefonu 42 715 60 63 lub 609 501 100 oraz za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@readytogo.pl. Rezerwacji za pomocą wyszukiwarki można dokonywać 24h/dobę.

 

 

 

Życzymy udanego urlopu! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się już teraz z naszym call center numer podany w zakładce Kontakt.

 


Uwaga:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.